1971 postup do 1. ligy Spartak Pavlovice
Sim, Hluštík, Kraus, Bureš, Kožešník ml., Skalický,
Třmínková, Mydlářová, Krkošková
Trenér: Zdeněk Kožešník st. |
1972 3. místo
Hluštík, Skalický, Sim, Kožešník ml., Krkošková,
Mydlářová
Trenér: Zdeněk Kožešník st. |
1973 7. místo
Sim, Kraus, Kožešník ml., Miškovský, Hluštík,
Krkošková, Mydlářová
Trenér: Zdeněk Kožešník st. |
1974 3. místo
Sim, Kraus, Kožešník ml., Miškovský, Hluštík,
Krkošková, Krausová
Trenér: Zdeněk Kožešník st. |
1975 3. místo
Sim, Kraus, Kožešník ml., Malý, Holec, Krausová,
Nejedlová, Hamralová
Trenér: Zdeněk Kožešník st. |
1976 2. místo
Sim, Kraus, Kožešník ml., Malý, Krausová, Krkošková, Hamralová
Trenér: Zdeněk Kožešník st. |
1977 2. místo
Kraus, Kožešník ml., Malý, Tandler, Sim,
Krkošková, Hamralová
Trenér: Zdeněk Kožešník st., Petr Sim |
1978 2. místo
Malý, Tandler, Soukup, Sim, Krkošková, Hamralová
Trenér: Zdeněk Kožešník st., Petr Sim |
1979 3. místo
Malý, Soukup, Valenta, Hobzík, Nejedlová, Hamralová
Trenér: Zdeněk Kožešník st., Petr Sim
|
1980 4. místo
Soukup, Škácha, Andrle, Kunášek, Goldmann, Dohnal, Nejedlová, Třmínková, Hamralová
Trenér: Petr Sim |
1981 4. místo
Goldmann, Dufek, Škácha, Kunášek, Tandler,
Nejedlová, Třmínková, Hamralová
Trenér: Petr Sim |
1982 2. místo
Dufek, Škácha, Kunášek, Dohnal, Tandler, Polach,
Nejedlová, Řezníčková, Třmínková
Trenér: Petr Sim |
1983 5. místo
Dohnal, Prokš, Tandler, Polach,
Řezníčková, Třmínková, Nejedlová
Trenér: Petr Sim |
1984 4. místo Start Liberec
Dohnal, Polach, Tandler, Škácha, Mračno,
Šustrová st., Třmínková, Drapáková
Trenér: Petr Sim |
1985 2. místo
Lakomý, Polach, Dohnal, Tandler, Škácha,
Horáková st., Šustrová st., Moravcová, Drapáková
Trenér: Petr Sim |
1986 5. místo
Polach, Tandler, Dohnal, Škácha, Holec, Kunášek,
Mračno, Horáková st., Bělohoubková, Drbohlavová
Trenér: Petr Sim |
1987 5. místo
Polach, Tandler, Dohnal, Kunášek, Škácha,
Drbohlavová, Prokšová, Moravcová, Hnilicová
Trenér: Petr Sim |
1988 4. místo
Dohnal, Kunášek, Tandler, Škácha, Polach,
Prokšová, Moravcová, Hnilicová, Drbohlavová
Trenér: Petr Sim |
1989 3. místo
Polach, Dohnal, Tandler, Škácha, Kunášek, Horáková st., Prokšová, Šustrová st.
Trenér: Petr Sim |
1990 5. místo
Polach, Dohnal, Tandler, Oros, Kunášek,
Horáková st., Prokšová, Petříčková
Trenér: Petr Sim |
1991 4. místo
Polach, Dohnal, Tandler, Kunášek, Oros,
Horáková st., Petříčková, Cihlářová
Trenér: Petr Sim |
1992 4. místo
Polach, Oros, Dohnal, Panoš, Tandler,
Horáková st., Cihlářová
Trenér: Petr Sim |
1993 6. místo
Panoš, Polach, Oros, Dohnal, Škácha, Cihlářová, Procházková, Horáková st.
Trenér: Petr Sim |
1994 5. místo Badminton „64“
Polach, Oros, Panoš, Škácha, Dohnal, Tandler,
Cihlářová, Procházková
Trenér: Petr Sim |
1995 6. místo Slavia TU Liberec
Polach, Tandler, Panoš, Dohnal, Oros, Jebálek,
Cihlářová, Procházková
Trenér: Ivan Škácha |
1996 7. místo (baráž 2. místo)
Polach, Panoš, Dohnal, Oros, Jebálek, Kostelecký, Procházková, Horáková st.
Trenér: Ivan Škácha |
1997 7. místo (baráž 1. místo)
Polach, Panoš, Dohnal, Oros, Kostelecký,
Cihlářová, Procházková
Trenér: Ladislav Tandler |
1998 7. místo (baráž zrušena)
Panoš, Oros, Červený, Maslanka, Jagodzinski,
Cihlářová, Procházková, Buziecká
Trenér: Ladislav Tandler |
1999 4. místo
Panoš, Oros, Maslanka, Serwetnicki, Krawiec,
Cihlářová, Procházková
Trenér: Ladislav Tandler |
2000 7. místo (baráž 2. místo)
Dohnal, Panoš, Oros, Kasprów, Maslanka,
Procházková, Cihlářová, Horáková st., Horáková ml.
Trenér: Jiří Dohnal |
2001 6. místo
Dohnal, Panoš, Oros, Kasprów, Tukendorf, Procházková, Bobrovská
Trenér: Jiří Dohnal |
2002 7. místo (baráž 2. místo)
Dohnal, Panoš, Oros, Kasprów, Skalický ml.,
Procházková, Bobrovská
Trenér: Jiří Dohnal |
2003 6. místo
Šulko, Nevečeřal, Oros, Panoš, Šír ml., Fetr, Kasprów,
Procházková, Bobrovská
Trenér: Milan Šír ml. |
2004 6. místo
Šulko, Nevečeřal, Panoš, Oros, Kos,
Procházková, Bobrovská
Trenér: Zdeněk Kračmar |
2005 7. místo (baráž 2. místo)
Šulko, R. Peníška, Panoš, Oros, Dohnal, Zajíček ml., Hůla, Bobrovská, Nejedlová, Horáková ml.
Trenér: Zdeněk Kračmar
|
2006 8. místo
(přenechání startu v 1 lize družstvem USK Plzeň)
Šulko, Peníška, Panoš, Zajíček ml., Hůla,
Bobrovská, Davidová
Trenér: Zdeněk Kračmar |
2007 6. místo
Peníška, Panoš, Zajíček ml., Hůla,
Procházková, Bobrovská, Davidová
Trenér : Ladislav Tandler |
2008 8. místo (sestup do 2. celostátní ligy)
Peníška, Panoš, Zajíček ml., Slatinský,
Procházková, Davidová
Trenér : Ladislav Tandler |
2009 3. místo 2. celostátní liga
Peníška, Panoš, Zajíček, Hobzik,
Davidová, Hobziková
Trenér: Rostislav Peníška
|
2010 1. místo 2. celostátní liga
(baráž 2. místo - postup do extraligy)
Peníška, Stoklas, Šída Mirko, Slatinský, Hobzik, Davidová, Bobrovská
Trenér: Rostislav Peníška |
2011 7. místo (baráž zrušena)
Peníška, Šída Mirko, Slatinský, Hobzik,
Kubíková, Bobrovská
Trenér: Rostislav Peníška |
2012 7. místo (baráž zrušena)
Král, Peníška, Hobzik, Šída Mirko, Slatinský,
Kubíková, Bobrovská
Trenér: Rostislav Peníška |