» Termínový plán:

Kategorie: Měsíc: Sezóna: Stáhnout termínový plán

Datum:U13U15U17U19Dospělí
5.1. - 6.1.
2019
Turnaj U9-U11
Benátky nad Jizerou
GP C
BK TU v Liberci
OP - jednotlivci
Super Stars Most
12.1. - 13.1.
2019
GP C
TJ Chemička UL
GP A
Mem. St. Krauze
Slavoj Č. Těšín
13.1. - 14.1.
2019
Extraliga
finále play-off
19.1. - 20.1.
2019
GP D
TJ Chemička UL
GP C
Super Stars Most
Extraliga 3k
1. liga 3k
OP družstva 3k
26.1. - 27.1.
2019
GP A
GP A
Montas HK
GP C
TJ Chemička UL
27.1. - 28.1.
2019
GP C
Baník Most
2.2. - 3.2.
2019
GP C
Super Stars Most
GP D
Slovan Vesec
MČR jednotlivci
Plzeň
9.2. - 10.2.
2019
GP A
Super Stars Most
GP C
Slovan Vesec
16.2. - 17.2.
2019
GP C
TJ Chemička UL
GP A
Montas HK
GP C
Bad. Proboštov
23.2. - 24.2.
2019
GP C
Baník Most
Extraliga 4k
1. liga 4k
OP družstva 4k
2.3. - 3.3.
2019
GP B
Hamr Štěrboholy
GP B
TJ Orlová
9.3. - 10.3.
2019
GP B
Polabiny Pardubice
GP C
Super Stars Most
GP A
VC města Plzně
ZpčBaS, o.s.
16.3. - 17.3.
2019
GP C
Super Stars Most
GP D
TJ Chemička UL
Extraliga čtvrtfinále play-off
1. liga 5k
23.3. - 24.3.
2019
GP C
BK TU LBC
GP B
ZpčBaS Dobřany
GP B
Pohár Akademie
Super Stars Most
30.3. - 31.3.
2019
GP C
BK TU LBC
GP B
Jouda Cup
Astra Praha
6.4. - 7.4.
2019
GP C
Slovan Vesec
GP C
TJ Chemička UL
GP A
Memoriál I..Škáchy
BK TU LBC
13.4. - 14.4.
2019
GP D
Slovan Vesec
GP C
Super Stars Most
20.4. - 21.4.
2019
Velikonoce
27.4. - 28.4.
2019
Regio. výběry
SKB Č. Krumlov
GP C
Baník Most
Baráž o Extraligu
Kval. do 1. ligy
4.5. - 5.5.
2019
GP A
Super Stars Most
GP D
TJ Chemička UL
GP A
Brno-Slatina
11.5. - 12.5.
2019
GP A
GP C
BK TU LBC
18.5. - 19.5.
2019
MČR U11 Dobřany
U11
TJ Chemička UL
GP A
Hamr Štěrboholy
25.5. - 26.5.
2019
Super Stars Cup
U11
Super Stars Most
Regio. výběry
Falco Cup
BK TU LBC
GP C (NE)
Super Stars Most
1.6. - 2.6.
2019
GP B
Meteor Radotín
Czech Sokol Cup
Sokol Plzeň
Czech Sokol Cup
Sokol Plzeň
GP B
Brno-Slatina
8.6. - 9.6.
2019
FZ FORZA CUP
družstva
SKB Č. Krumlov
GP B
Polabiny Pardubice
MČR veteráni
15.6. - 16.6.
2019
GP B
Astra Praha