» Nominace:

Gp C U15 - Super Stars Most, neděle 14. 4. 2019, Sportovní hala SportCenter Most

Nominovaní:
N. Slabá

Vedoucí: Vlastní

Poznámka: Dle dohody

GP D U13 - TJ Slovan Vesec:, sobota 13. 4. 2019, ZŠ Barvířská

Nominovaní:
T. Bednář, V. Marek, M. Nidrle, J. Hrnčířová, J. Ježková, S. Kerplová, K. Tomešová

Vedoucí: Bude upřesněno

Poznámka: Sraz v hale

GP C U17 - Montas Hradec Králové, sobota 13. 4. 2019, Hala TJ Montas

Nominovaní:
S. Mrskoš, K. Malcová, E. Stejskalová, E. Šoljaková

Vedoucí: Jan Koňas

Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

GPC U15 Open - TJ Hamr, neděle 7. 4. 2019, sportovní areál HAMR–Braník

  • Sraz: 6:45
  • Startovné: 360 Kč

Nominovaní:
D. Kerpl, M. Miklošín, K. Keilová, A. Muzikářová, N. Slabá, E. Šoljaková
Propozice:
http://www.tournamentsoftware.com/sport/regulations.aspx?id=3E777720-9282-464C-97A1-FFA521F11400

Vedoucí: Lubor Stejskal

Poznámka: Sraz u čerpací stanice PRIM

GPC U19 Open - TJ Chemička Ústí n. L., sobota 6. 4. 2019, Hala SPŠS Ústí n. L., Resslova

Nominovaní:
F. Beran, A. Chudoba, S. Mrskoš, (J. Rázl-v případě neúčasti na BEC U17), T. Charyparová, K. Malcová, K. Mizerová

Vedoucí: Martin Marek

Poznámka: Sraz u čerpací stanice PRIM

GPC U13 Open - TJ Slovan Vesec, sobota 6. 4. 2019, ZŠ Barvířská

Nominovaní:
O. Beran, V. Marek, M. Nidrle, J. Hrnčířová, S. Kerplová, E. Králová, K. Tomešová

Vedoucí: M. Kerplová + 1

Poznámka: Sraz v hale

GP C U17 - BK TU v Liberci, sobota 30. 3. 2019, hala TU Liberec

Nominovaní:
F. Beran, F. Böhm, Š. Červený, Š. Hanuš, M. Miklošín, S. Mrskoš, M. Pajer, J. Rázl, K. Keilová,K. Malcová, K. Mizerová, A. Muzikářová, K. Pleštilová, E. Stejskalová, E. Šoljaková - dle žebříčku

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Sraz v hale, startovné domácí hráči neplatí

Turnaj U9-U11 Kladno Junior Cup - BaC Kladno, neděle 31. 3. 2019, Hala BaC Kladno

Nominovaní:
T. Bednář, K. Škaloud, A. Blažková, S. Kerplová

Vedoucí: Martina Kerplová

Poznámka: sraz u čerpací stanice Čermák

GP C U15 - Badminton VK Aš, sobota 30. 3. 2019, Sportovní hala Aš

Nominovaní:
Natálka Slabá

GP C U15 - BK TU v Liberci, sobota 23. 3. 2019, hala TU Liberec

Nominovaní:
O. Beran, F. Böhm, D. Kerpl, M. Miklošín, K. Keilová, A. Muzikářová, N. Slabá, E. Šoljaková (dle žebříčku)

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Sraz v horní hale

Turnaj U9-U13 - Montas Hradec Králové, sobota 23. 3. 2019, hala TJ Montas

Nominovaní:
U11: K. Škaloud, A. Blažková, S. Kerplová
U13: M. Lank, V. Marek (dle žebříčku) M. Nidrle (dle žebříčku), J. Ježková, L. Pszyková, K. Tomešová, E. Špryslová

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

GP B U17 - Dobřany, sobota 23. 3. 2019, Tenisová hala v Dobřanech

Nominovaní:
Jan Rázl, František Beran, Stanislav Mrskoš, Klára Malcová, Eliška Stejskalová

Vedoucí: bude upřesněn

Poznámka: Odjezd v pátek 22. 3. odpoledne (bude upřesněno), startovné hradí klub

GP C U19 - Hamr Praha, sobota 16. 3. 2019, sportovní areál HAMR–Braník

  • Sraz: 6:45
  • Startovné: 360 Kč

Nominovaní:
F. Beran, S. Mrskoš, J. Rázl, M. Skalák, K. Malcová

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Sraz u čerpací stanice PRIM
propozice: http://www.tournamentsoftware.com/sport/regulations.aspx?id=ABFC7149-BE6C-455E-B1C2-0EC08F6CA329

GP C U13 - Super Stars Most, sobota 16. 3. 2019, Sportovní hala SportCenter Most

Nominovaní:
T. Bednář, O. Beran, D. Kerpl, V. Marek, M. Nidrle, S. Kerplová, E. Králová, L. Pszyková, K. Tomešová

Vedoucí: M. Kerplová + 1

Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

Kladno Junior Cup U9-U11 2.kolo - BaC Kladno, neděle 10. 3. 2019, Hala BaC Kladno

Nominovaní:
V. Pětioký, S. Kerplová

Vedoucí: Martina Kerplová

Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

GPC U17 - TJ Astra ZM Praha , neděle 10. 3. 2019, hala TU Liberec

Nominovaní:
E. Stejskalová, K. Pleštilová, F. Beran, S. Mrskoš, M. Miklošín

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Sraz u čerpací stanice PRIM

GP C U17 - Super Stars Most, sobota 9. 3. 2019, Hala Sportpark Most

  • Startovné: 200 Kč

Nominovaní:
Jan Rázl

Vedoucí: Jan Rázl st.

GPB U15 - TJ Sokol Pardubice Polabiny , pátek 9. 3. 2018, Hala Univerzity Pardubice

Nominovaní:
K. Keilová, K. Malcová, A. Muzikářová, E. Šoljaková

Vedoucí: D. Keil

Poznámka: Sraz u čerpací stanice PRIM, startovné hradí klub

GP B U19 - TJ Orlová-Lutyně, sobota 2. 3. 2019, Sportovní hala gymnázia Orlová

Nominovaní:
Filip Marek, Hana Stejskalová

Vedoucí: Martin Marek

Poznámka: Sraz v pátek dle dohody

GP B U13 - SK Hamr Praha, sobota 2. 3. 2019, sportovní areál HAMR–Štěrboholy

Nominovaní:
Dennis Kerpl, Ondřej Beran, Ester Králová, Karolína Tomešová

Vedoucí: Bude upřesněn

Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

GP C U15 - BaC Kladno, neděle 24. 2. 2019, Hala BaC Kladno

Nominovaní:
Natálie Slabá, Klára Malcová, Eliška Šoljaková, Anna Muzikářová, Kateřina Keilová, Dennis Kerpl, Matyáš Miklošín

Vedoucí: J. Koňas, M. Kerplová

Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

GP C U15 - Slovan Karlovy Vary, sobota 23. 2. 2019, Badminton aréna Karlovy Vary

Nominovaní:
Natálie Slabá

Finále OP družstev U13 - Super Stars Most, neděle 17. 2. 2019, Hala Sportpark Most

  • Sraz: 6:00

Nominovaní:
družstvo A: D. Kerpl, O. Beran, N. Slabá, K. Keilová
družstvo B: V. Marek, M. Nidrle, E. Králová, L. Pszyková, K. Tomešová

Vedoucí: Bude upřesněno

Poznámka: Sraz u čerpací stanice Prim

GP A U17 - Monta Hradec Králové, sobota 16. 2. 2019, Sportovní hala ZŠ Kukleny

Nominovaní:
Jan Rázl

Vedoucí: Bude upřesněno

Turnaj U9-U11 - BaC Kladno, neděle 10. 2. 2019, Hala BaC Kladno

Nominovaní:
U11 - Tobiáš Bednář, Vilém Pětioký, Amálie Blažková Amálie
U10 - Sofia Kerplová, Kryštof Škaloud

Vedoucí: Martina Kerplová

Poznámka: Jsou tu nominovaní děti, které pojedou na svůj první turnaj. Budou potřebovat sportovní soupravu, triko, šortky/sukni/legíny, sportovní boty do haly (ne kecky), raketu, malý ručník, švihadlo, jídlo a pití (mají tam i bufet) a dobrou náladu :-)

GP C U19 - Slovan Vesec, sobota 9. 2. 2019, ZŠ Barvířská

Nominovaní:
H. Stejskalová, T. Charyparová, E. Stejskalová, K. Mizerová, M. Skalák

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Sraz v hale ZŠ Barvířská

GP C dospělí - Sokol Radotín Meteor Praha, sobota 9. 2. 2019, tělocvična ZŠ Praha – Vinoř

Nominovaní:
F. Marek, B. Čvančarová, K. Procházková

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Sraz u čerpací stanice Prim

GP A U15 - Super Stars Most , sobota 9. 2. 2019, Sportovní hala SportCenter Most

Nominovaní:
J. Rázl, K. Malcová

Vedoucí: M. Šída

Poznámka: Sraz u čerpací stanice Prim

GP C U15 - Deltacar Benátky n. J., neděle 3. 2. 2019, CR Project badmintonové centrum

Nominovaní:
D. Kerpl, A. Muzikářová, E. Šoljaková, N. Slabá, K. Keilová

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Sraz na čerpací stanici Prim, účast potvrdit do 30.1.2019 do 12:00

GP D U15 - Slovan Vesec, sobota 2. 2. 2019, ZŠ Barvířská

Nominovaní:
N. Slabá, E. Vítková, M. Miklošín, F. Böhm, Š. Hanuš

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Sraz v hale, hrají se pouze dvouhry. účast potvrdit do středy 30.1.2019 do 12:00
Pokud by chtěl měkdo chlapců jet i v neděli do Benátek, prosíme o včasné nahlášení

GP C U13 Challenge Cup - Super Stars Most, sobota 2. 2. 2019, Sportovní hala SportCenter Most

Nominovaní:
M. Nidrle, K. Tomešová, L. Pszyková, V. Marek, E. Králová, O. Beran

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Sraz na čerpací stanici Prim, účast potvrdit do středy 30.1.2019 do 12:00

GP C U17 Open - SK Hamr Praha , neděle 27. 1. 2019, sportovní areál HAMR–Braník

Nominovaní:
Jan Rázl

Vedoucí: Jan Rázl st.

GP C U17 Open - BK Králův Dvůr , neděle 27. 1. 2019, tělocvična ZŠ Králův Dvůr

Nominovaní:
F. Beran, M. Pajer, K. Mizerová, E. Šoljaková, K. Malcová, E.S tejskalová, K. Pleštilová, A. Muzikářová

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Sraz u čerpací stanice Prim, přihláška do pátku 25.1.2019

GP C U19 Open - TJ Chemička Ústí nad Labem, sobota 26. 1. 2019, Hala UJEP Ústí n. L.

Nominovaní:
J. Kubáček, M. Skalák, H. Stejskalová, T. Charyparová

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Sraz u čerpací stanice Prim, přihláška do středy 23.1.2019 - 12:00

GPA U19 - TJ Montas Hradec Králové , sobota 26. 1. 2019, sportovní hala TJ Montas v Kuklenách

Nominovaní:
Filip Marek

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Startovné hradí klub

GP A U13 - Badminton VK Aš , sobota 26. 1. 2019, Sportovní hala Aš

Nominovaní:
D. Kerpl, O. Beran, V. Marek, E. Králová

Vedoucí: M. a P. Kerplovi

Poznámka: Odjezd po dohodě v pátek, startovné hradí klub

GP C U15 - Super Stars Most, sobota 12. 1. 2019, Sportovní hala SportCenter Most

Nominovaní:
D. Kerpl, O. Beran, E. Šoljaková, A. Muzikářová, K. Keilová, N. Slabá, M. Miklošín, F. Böhm, Š. Hanuš

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Sraz čerpací stanice PRIM

GP D U 13 - Chemička Ústí n. L., sobota 19. 1. 2019, Hala UJEP Ústí n. L.

Nominovaní:
S. Kerplová, M. Lank, T. Bednář, E. Špryslová, J. Ježková, J. Hrnčířová, L. Pszyková,K. Tomešová, V. Marek, M. Nidrle, E. Králová

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Sraz čerpací stanice PRIM

GPC U19 Open - BaC Kladno, neděle 13. 1. 2019, Hala BaC Kladno

Nominovaní:
F. Marek, J. Kubáček, H. Stejskalová, T. Charyparová, K. Mizerová, A. Chudoba, M. Skalák

Vedoucí: Martin Marek

Poznámka: Sraz u čerpací stanice PRIM

GPC U17 Open - TJ Chemička Ústí n. L , sobota 12. 1. 2019, Hala UJEP Ústí n. L.

  • Sraz: 6:30
  • Startovné: 300 Kč

Nominovaní:
J. Rázl, F. Beran, K. Malcová, A. Muzikářová, E. Stejskalová, E. Šoljaková, K. Keilová, K. Pleštilová, N. Slabá

Vedoucí: J.Koňas, L.Stejskal

Poznámka: Sraz u čerpací stanice PRIM

GP C U13 Open - Deltacer Benátky n.J., sobota 12. 1. 2019, CR Project badmintonové centrum

Nominovaní:
O. Beran, M. Nidrle, V. Marek, E. Králová, K. Tomešová, L. Pszyková

Vedoucí: P. Tomeš + 1

Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

GP C U13 - BK TU v Liberci, sobota 5. 1. 2019, hala TU Liberec

Nominovaní:
D. Kerpl, O. Beran, V. Marek, M. Nidrle, E. Králová, L. Pszyková, K. Tomešová

Vedoucí: bude upřesněno

Poznámka: Sraz v horní hale

OP dospělých - Super Stars Most, sobota 5. 1. 2019, Sportovní hala SportCenter Most

Nominovaní:
F. Marek, H. Stejskalová, K. Procházková... a další

Vedoucí: Mirko Šída

Poznámka: Sraz u čepací stanice PRIM